Nowocześnie i wygodnie – gdzie zamieszkać w Bydgoszczy?

Planujesz zakup mieszkania na terenie Bydgoszczy? Koniecznie zatem poznaj najbliższe inwestycje mieszkaniowe w tym mieście. Wyjątkowe budynki w ciągu najbliższych miesięcy zmienią krajobraz Bydgoszczy. Industrialne wieżowce oraz przytulne osiedla – każdy znajdzie tanie mieszkanie idealne dla siebie. Ceny także będzie można dopasować do domowego budżetu, bo inwestycje prowadzone na obrzeżach miasta oznaczają dużo tańsze lokale. Nowe bloki mają być azylem dla młodych rodzin, poszukujących swojej pierwszej nieruchomości.

Dużo emocji wywołuje budowa River Tower. Ten nowoczesny budynek mieszkalny ma być najwyższym tego typu w Bydgoszczy. Mimo iż inwestycja jest dopiero na etapie projektowania, wiele mieszkań już zostało zarezerwowanych. Mnóstwo osób marzy o trzypokojowym mieszkaniu w Bydgoszczy z niepowtarzalną panoramą miasta za oknem. Popyt jest także na nieruchomości na Osiedlu Paryskim. Obecnie trwają prace budowlane przy drugim budynku mieszkaniowym, który powstaje równolegle do ul. Jagiellońskiej. Co ważne, w ofercie Osiedla pojawiają się różne rodzaje nieruchomości, można kupić zarówno przestronny lokal powyżej 70 metrów kwadratowych, jak i przytulną kawalerkę w Bydgoszczy do 30 metrów. Zakończenie inwestycji planowane jest na jesień 2015 roku. Już teraz wiadomo, że do kupienia będzie 75 mieszkań, a ceny zaczynać się będą od 4,9 tys. zł za metr.

flickr.com,  centralniak

flickr.com, centralniak

Poważną bydgoską inwestycją jest Nordic Haven. Zapierający dech w piersiach gmach o wysokości 55 metrów, na swoich 18 piętrach oferować będzie aż 129 mieszkań. Największym zainteresowaniem cieszą dwupokojowe mieszkania w Bydgoszczy z widokiem na rzekę i operę. Ponadto dla mieszkańców Nordic Haven w budynku dostępne będą sklepy, sala fitness oraz restauracja. Dzięki temu bez wychodzenia z domu będzie można zrobić niemal wszystko. W Bydgoszczy pod koniec 2016 roku udostępnione zostaną cztery nowoczesne apartamentowce. W dziewięciopiętrowym budynku kupić będzie można także luksusowe apartamenty w Bydgoszczy, których ceny mogą przekroczyć 10 tys. zł za metr kwadratowy. Wieżowce z pewnością przypadną do gustu zamożnym mieszkańcom Bydgoszczy.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz